Rašykite Jums rūpimą klausimą ir siųskite info@eziukai.lt. Atsakysime per 1-ną darbo dieną elektroniniu paštu ar telefonu ir klausimo bei atsakymo kopiją galėsite surasti Ežiukų D.U.K.

 

1. Ar tiesa, kad žaibas du kartus į tą patį objektą netrenkia?

Atsakymas: tiesa tik tuo atveju, jei po pirmo trenkimo neliko  į ką trenkti antrą kartą. Liudininkų teigimu žaibas būtinai pakartotinai kėsinasi į jų turtą. Dažnai apsaugą nuo žaibo žmonės įsirengia po antro žaibo smūgio.

2. Ar žaibolaidis 100 % apsaugo namą?

Atsakymas: Ne. Žaibolaidis, priklausomai kokios jis apsaugos nuo žaibo klasės, apsaugo pastatą 84% - 99% nuo tiesioginio žaibo pataikymo. Šiuo metu privačiam gyvenamąjam namui rekomenduojama trečia (91%) apsaugos nuo žaibo klasė.

3. Ar sumontavus apsaugą nuo žaibo, vėliau galima pasikeisti stogo dangą?

Atsakymas: galima. Tik žaibolaidžio dalį, esančią ant stogo reikės perdaryti ar pakeisti. Kaštai neturėtų būti dideli, nes brangiausia žaibolaidžio dalis- įžeminimo kontūras liks tas pats, laidininko laikiklius bei patį laidininką taip pat bus galima panaudoti.

4. Ar UAB Ežiukai samdo subrangovus?

Atsakymas: Taip. Bet jau padaugėjo atvejų, kai sukčiai  prisistato UAB ”Ežiukai” vardu. Prisidengus mūsų vardu montuojama prastos kokybės įranga, o darbus atlieka nieko neišmanantys veikėjai. Pranešame, kad UAB “Ežiukai” bei subrangovų darbuotojai visuomet dėvi aprangas su įmonės logotipu bei turi darbo pažymėjimus.

5. Jūs paskaičiavote mano stogo apsaugą. Kodėl jūsų pasiūlymas toks brangus? Žilvinas.

Atsakymas: Žilvinai, mums labai patinka pinigai.

6. Ar teisingi gandai, kad uab ežiukai žaibolaidžius prie pastato stogo tvirtina baltojo banginio krūminių dantų laikikliais?

Atsakymas:  Žaibolaidžiams tvirtinti prie pastato ežiukai naudoja sertifikuotus, vokiečių gamybos nerūdyjančio plieno laikiklius.

7. Mus pasiekė žinia iš už anapus Atlanto, kad išradingieji ežiukai surado ypač tvirtą žaibolaidžių montavimo būdą, kuriame naudoja tik ekologiškas beždžionių smegenų kamienines ląsteles, kurias išlaužia ir išplėšia iš tų septynių gyvų likusių žmogbeždžionių (tiesioginių Ievos ir Adomo proproproproproproprotėvių) smegenų ekstrapiderascijos būdu, t.y. kai donoras lieka daržovinės būsenos ir nebegali daugintis ūsais bei ataugomis. Pasirašo Lietuvos žaliųjų federacija.

Atsakymas: Jei paskubėsite, jūsų žaibolaidžiams pritaikysime šį montavimo būdą, bei pagaminsime kelis atsarginius ypač gražius laikiklius, o jei vdrūg pritrūksime Ievos bei Adomo protėvių mėsos, tai vien dėl jūsų išmušime dantis tiems keliems nupiepusiems baltijos delfinams. Mes rūpinamės, kad jums nebūtų baisu žaibuojant. Kreipkitės adresu: nezudykdelfino@ežiukai.lt

8. Kodėl Ežiukai įžeminimo kontūrą gamina ne iš rimtų vokiškų cinkuotų elektrodų, bet iš kurtinių kiaušinių gemalo klijų lazdelių?

Atsakymas: Tokį mūsų pasirinkimą diktuoja tyrimo rezultatai, kurie atskleidė, jog lietuviui svarbiau nauda jam, o ne sunkiai pasveriami visuomenei nereikšmingi aspektai. Susirūpinę kiekvienu Ežiukai.

9. Ar ežiukai badosi?

Atsakymas: Nea. Gert geria, bet nesibado.

Susirūpinę kiekvienu Ežiukai.