Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Kas nutiko mano televizoriui?

 

      Ar Jums nėra taip buvę, kad atsikėlus ryte nebeveikia elektros prietaisas, kuris dar vakare puikiausiai veikė? Taip nutiko tikrai ne dėl to, kad prietaisui atsibodo veikti ir jis nuspręndė pailsėti, bet greičiausiai į Jūsų namus įsibrovė parazitas-VIRŠĮTAMPIS!!! Įvairios kilmės viršįtampiai buityje bei pramonėje sukelia daugiau nei 90 proc visų neaiškios kilmės  elektronikos gedimų. Viršįtampis gali kilti dėl daugelio priežasčių: gedimas elektros tiekimo sistemoje, pagiringas elektrikas užtrumpino kelis laidus, žaibas trenkė šalia jūsų namo ar už keliolikos kilometrų į elektros tiekimo liniją.

     Didelės amplitudės viršįtampio poveikio rezultatas – sugadinta elektroninė ir elektrotechninė įranga, izoliacijos pramušimas bei užsidegimas, gaisro kilimo galimybė ir ryte sugadinta nuotaika.  Jautrūs viršįtampiams yra televizoriai, kompiuteriai, indaplovės, šaldytuvai, signalizacijos, automatikos įranga ir kt. Ypatingą pavojų kelia atmosferiniai (žaibo sukelti) viršįtampiai. Būtina pabrėžti, kad net esant išorinei apsaugai nuo žaibo vis tiek kyla pavojus, kad pastato instaliacijoje atsiras didelės amplitudės viršįtampiai. Taigi, sumontuoti išorinę  apsaugos nuo žaibo sistemą namui nepakanka, nes tiesioginis žaibo smūgis žalos Jūsų namo išorei nepadarys, bet namo vidų gali nusiaubti lyg įtūžusių futbolo sirgalių gauja!

     Ką daryti???

  1.       1. Parduotuvėje, pasikonsultavus su pardavėju (juk pardavėjai viską žino:) ) nusipirkti apsaugą nuo viršįtampių ir ją susimontuoti pačiam.
  2.       2. Paprašyti, kad 1-mą punktą atliktų auksarankis kaimynas.
  3.       3. Paskambinti Ežiukams, kurie apskaičiuos, sumontuos, išbandys ir suteiks ne tik darbams, bet ir įrangai 2-jų metų garantiją!

     Net sudėtingiausiai situacijai visada yra paprastas ir nebrangus Ežiukų  sprendimas.

  Visais klausimais apie viršįtampius Jums atsakys:

    Ramūnas 8 686 96989,

    ramunas@eziukai.lt